Републичко такмичење из здравствене неге

На Републичком такмичењу из здравствене неге 20.-21.4.2018. у Новом Саду, наши ученици имали су запажена постигнућа. Екипа школе у саставу Марко Јовић III-1, Милица Марковић III-1, Владимир Срећковић III-1 и Маријана Матић III-2 такмичила се у изради теста знања и радним задацима, сестринским интервенцијама.

У конкуренцији ученика из 27 медицинских школа Србије заузели су високо 5. место, у екипном пласману. Сви ученици наше школе су на тесту знања остварили максималан број бодова.

У појединачном пласману учествовао је 81 такмичар. За освојено 3. место Марко Јовић награђен је дипломом и медаљом. Само бод мање имала је Милица Марковић која је заузела 4. место. Ученике су за такмичење припремале наставнице Милица Китић, Душица Симић и Зорица Вујетић.
Честитке ученицима и наставницима који су успешно представили своју школу на Републичком такмичењу!